Minulá olympiáda byla rekordní v sázkách

Minulé olympijské hry v Riu byly zatím rekordní olympiádou v sázení a s tím se shodli i české sázkové kanceláře, Odhadli, že sázkaři nechali miliony korun v tiketech. Asi žádnému sportu z hlediska sázení neprospěl nástup tolik jako tenisu.turnaje ze všech koutů světa, zápasů sezek na gemy a na sety a i na jednotlivé body, možnost sázení zápasů na různých sázkových burzách nebo online sázek.
Specialista, který se orientuje v hráčkách, stovkách hráčů cirkulujících po světě ATP a WTA, jejich zvyky jsou velmi známé a silné stránky, slabiny, mají proti sázkařům orientovaným na ostatní sporty jednu velmi důležitou výhodu. V tenise stačí otipovat pouze dva hráče, zatímco v kolektivních sportech je nutno nahlédnout do hlavy desítkám hráčů. A to především ve fotbale či hokeji se velmi často stává, že méně dobrý tým vyhraje náhodným gólem nebo pouze jen chybou rozhodčího. U tenisových zápasů vždy vyhraje ten lepší. Těchto minimálních míčků štěstím uhrát nejde. Takže pokud jste fanda tenisu a koukáte na něj „už nějaký ten pátek“ mohli by ste mít šanci úspěšného sázení.
Pinkat míč přes sít zvládne i amatérská tenista. Tenisový zápas se rozhoduje v hlavě. Tohle jsou slova Johna McEnroa. Mozek je uzpůsoben tak, že ten jensilnější si pamatuje ty nejaktuálnější pocity. Zapomeňte tedy na žebříčky ATP, na kouzla trenérů a podobně. Aby jste byli úspěšní podívejte se s kým váš favorit i jeho soupeř v posledních zápasech hrál a jak. A dle výsledků vyhodnoťte na koho si vsadíte. Prohrát pětkrát za sebou v prvním kole po vyrovnaných zápasech se zatím může značit s bezejmennými španělskými specialisty. Na základná kalkulaci by to mělo stačit. Povrch v tom hraje zásadní holi Díky některým týmům je tenis jakýmsi vícebojem v jednom. Schopnosti jednotlivého hráče je se přizpůsobit a délka přípravy na něm hrave také významnou roli. Daleko méně viditelné a také s vyšší šancí najít value v kurzu jsou negativní série. Asi i vy tušíte, který turnaj nesnáší Radek Štěpánek hvězda českého tenisu, je to turnaj Indiana Wells, zato olympijské kdy jsou pro něj velkou motivací k pořádnému trénování.
Posledním střpkem do skládačky jsou aktuální informace. Experti obvykle doporučují vynechat rozhovory hráčů, jak se připravují na olympijské hry nebo jak se na ně těší, ale důležité je sledovat celou sezonu před olympiádou. Zkrátka hráč, který se drží na videu z tiskovky malého turnaje někde v Jižní Americe za rameno a připouštějící, že hra soupeře mu zrovna nesedí a to je přesně typ informace co vás může dostat před zkušené bookmakery. Velkou výzvou je právě olympiáda 2018 a 2020 a to právě kvůli nastavení kurzů. Pro sázkaře toto však nekončí a mimo olympijské hry bude také US Open nebo také světový pohár v hokeji, dále také start fotbalové ligy, hokejové extraligy a mnoho dalšího.