Olympijští sázkaři

Jak jistě všichni víte olympijské hry jsou to největší pro sportovce a nic většího neexistuje, takže jejich motivací ve sportu bývají většinou právě olympijské hry, aby předvedli co nejlepší výkony. Takže je velmi důležité správně si vybrat na jaký typ závodu si vsadíte. Například lyžování nabízí různé varianty a také různé varianty závodu, přičemž každý ze závodníků preferuje něco jiného. Peteru Northugovi, hvězdě běžeckého lyžování například vyhovují bruslařské techniky a hromadné závody. Běžec Ander Södergren je zase opačný příklad, jehož výkony se v hromadném a individuálním závodě velmi liší a den a noc. Podobné příklady se dají najít v každé disciplíně.
Vedle přirozených preferencí jednotlivých sportovců lze vypíchnout dvě veličiny a to jako hlavní faktory aktuální formu a adaptabilitu závodníka na danou trať. U skikrosařů a sjezdařů doba před závodem je plná tréninků a schopnost porozumět dané trati bývá velmi obtížné a často určující. Podobná adaptabilita platí i pro lyžařské skokany. Vedle favoritů, kteří jsou předpokládáni k úspěchu jako je například Amman, Ahonen, Malysz nebo Schlierenzauer mohou vyskočit v pořadí na prvních místech . Toto ideální naladění půjde poznat z tréninků, evidentně kvalifikovaných, které mohou být hlavním vodítkem v odhadování šancí jednotlivých sportovců. Z těchto uvedených faktorů lze společně s dalšími odhadnout celkové vítězství a to se pak dá, především v závodech odvodit.

Je obvykle vhodné zahrnout do kalkulace typologii závodníka ve smyslu jeho úspěšnosti či neúspěšnosti. Chad Henrick americký rychlobruslař je jeden z širšího okruhu favoritů na medaile, je například známý tím, že špatný start ho dokáže naprosto vykolejit. Odborný případ je například sjezdař Bode Miller, jehož přístup se dá popsat „všechno nebo nic“, a jejízdy tak často končí na ochranné síti nebo na mediálním pódiu. Obrovská tok informací je samozřejmě také samotná olympiáda, bookmakeři v podstatě mají velkou šanci a jejich správné a dost rychlé vyhodnocení může dát sázkařům značnou výhodu. Pokud i ty jsi zběhlý ve světě sázení nebo to chceš zkusit, tak sázej na energybet promo kod.
Šance je také například na české běžecké štafetě v Turíně. V Pekingu zase do českého dvojskifu nastoupila Knapková na několik minut po individuálním závodě místo Vařechové, která je nemocná. Byla také zveřejněna zpráva, že start hlavní favoritky Lindsey Vonnové je nejistý, ta je totiž skvělá ve sjezdařských disciplínách. V případě její neúčastnosti by se značně změnili nabízené kurzy na disciplíny, ve kterých je naprosto zběhlá. Podobných variací špatných zpráv proběhne během olympijských her několikrát. Teď si jen vybrat tu správnou a využít ji.
Mimo ten hlavní proud sázení je bohužel naprosto mimo volejbal. Sázkaři se věnují především fotbalu a tenisu a k okrajovým sportům si odskočí jen občas. Ale právě proto si můžete poctivým sledováním zpráv vybudovat obrovský náskok před zbytkem trhu, na který většina sázkařů nemá moc času.